Kosmetika a úprava nehtů Kamila Jamborová Nové Město na Moravě

Nyní se můžete objednat i online, stačí kliknout na níže uvedené tlačítko. Objednejte se online

Kosmetické služby

Regenerujte vaší pleť a obnovte svoji krásu

Jak to probíhá ?

Nejprve dostanete zdarma kávu, džus nebo jiné občerstvení
Poté začneme s procedurami
Nakonec Vás čeká příjemná relaxace
Cena
500,-

Kosmetický balíček

Součástí kosmetického balíčku je odlíčení obličeje, peeling, změkčení pleti + obklad, hloubkové vyčištění pleti. Dále součástí je masáž obličeje i dekoltu, maska obličeje i dekoltu a závěrečné nanesení zklidňující masky dle typu pleti.

Cena
100 Kč

Barvení a úprava obočí

Nezatracujte úpravu a barvení obočí. Dobře nabarvené a upravené obočí dodá ženě úplně jiný pohled. Před barvením zbavím obočí nečistot čistící vodou nebo mlékem a upravím ho do požadovaného tvaru. Poté přichází na řadu barvení.
Úprava obočí

Ne každá žena si umí dobře upravit tvar obočí, svěřte tuto práci mně. Můžete chtít úpravu obočí samostatně, ale většinou klienti službu využívají spolu s barvením obočí. Úprava obočí je součástí barvení obočí.

Cena
50-120,-

Depilace v obličeji

Nežádoucí chloupky v obličeji odstraňuji depilačním voskem. Tato metoda je pro někoho mírně bolestivá, ale je šetrná..

Cena
100,-

Barvení řas

Nabarvené řasy jsou výhodou hlavně v létě při koupání, kdy vám z řas nestéká řasenka a jste stále namalovaná.Před barvením řas ženy odlíčím a zbavím nečistot pomocí pleťové vody a mléka. Následně nanesu barvu. Na výběr mám barvy antracitově černou, černou a modročernou..

Modeláž a úprava nehtů

každá žena chce vyzařovat eleganci i na svých rukou
Cena
500,-

Modeláž nehtů gelem s tipy

Doplnění 350 Kč

Každá žena bez ohledu na věk či profesi by měla mít upravené nehty. Ruce jsou přece Vaší vizitkou. Dopřejte si pocit krásných a upravených rukou. Pokud nemáte od přírody krásné nehty, tak to můžete změnit a dopřát si pocit krásných a upravených rukou. Modeláž nehtů vydrží mnohem déle než lak na nehty. Modeláž UV gelem je velmi oblíbená a rozšířená technika. Je mnohem častější než modeláž nehtů akrylem. UV gel se nanáší v několika vrstvách a tvrdí se v UV lampě. Na výběr je široká škála barev a ozdob.

Cena
400,-

Modeláž nehtů gelem

Doplnění 400 Kč

Každá žena bez ohledu na věk či profesi by měla mít upravené nehty. Ruce jsou přece Vaší vizitkou. Dopřejte si pocit krásných a upravených rukou. Pokud nemáte od přírody krásné nehty, tak to můžete změnit a dopřát si pocit krásných a upravených rukou. Modeláž nehtů vydrží mnohem déle než lak na nehty. Modeláž UV gelem je velmi oblíbená a rozšířená technika. Je mnohem častější než modeláž nehtů akrylem. UV gel se nanáší v několika vrstvách a tvrdí se v UV lampě. Na výběr je široká škála barev a ozdob.

Cena
250,-

Klasická manikúra

Se zábalem 280 Kč

Klasická manikúra je kosmetická procedura, během které dochází k úpravě rukou ženy nebo muže s důrazem na nehty a jejich okolí. Během procedury dochází k čištění nehtů, zarovnání a odstranění odumřelé kůžičky z okolí nehtů. Bruskou, pilníkem nebo leštičkou se nehet upraví. Součástí manikúry může být lakování nehtů nebo nanášení gelu pro zkvalitnění nehtů.

Cena
300,-

P-shine

Se zábalem a masáží 350 Kč

Leštění nehtů pochází z Japonska. Tato technika je založena na přírodní úpravě nehtů. Nanášená hmota se skládá ze včelího vosku, mateří kašičky, jemných parafínů, glycerinu, vitamínů A, E, H a provitamínu B5. Mezi hlavní přednosti patří dlouhodobý účinek, nenáročné udržování, dlouhotrvající lesk, větší pevnost nehtů a pružnost. Prevence proti lámání a třepení. Na pohled tato metoda připomíná bezbarvý lak, podporuje prokrvení, růst nehtů a dodává vitaminy.

Cena
20-80,-

Malování na nehty

Dle vašeho přání vám mohu namalovat na nehty různé vzory nebo motivy s použitím razítka s motivy. Malování je v ceně modeláže.

Cena
400,-

Gel lak

Gel lak je vhodný na přírodní i gelové nehty. Pokud se vám nehty třepí, tak je právě Gel lak správnou volbou neboť vám nehty zpevní. Nanáší se v tenkých vrstvách a vydrží na nehtech dva až tři týdny. Je vysoce odolný vůči poškrábání a má dlouhodobou trvanlivost lesku. Vytvrzuje se v UV a Led lampě. Nanáším podkladovou bázi, barevný gel lak a poté vrchní vrstvu. Touto metodou můžeme malovat na nehty i vytvářet francii.

Cena
400,-

UV-akry gel

Tato technika nehtové modeláže se doporučuje aplikovat na fyzicky namáhané a problematické nehty. Dodá nehtům pevnost díky akrylu a pružností gelu. UV akry gel vznikne smícháním UV akrygelu s UV akrygel pudru. Aplikují se tři vrstvy a vytvrzují se v UV lampě.

Věnujte dárkovou poukázku

Udělejte radost svým blízkým
Hodnotu poukázky můžete zvolit dle vaší libosti.
Pro její objednání volejte na +420 775 150 939 nebo se za mnou rovnou stavte.
dárková poukázka

Masáže

Dopřejte si masáž a chvíli příjemné relaxace
Cena
35,-

Masáž obličeje

Napětí způsobená stresem a nezdravým životním stylem vás již nemusí trápit, neboť masáž má blahodárné účinky na nervovou soustavu, dokáže lépe prokrvit vnitřní orgány, působí na zjemnění vrásek, zlepšuje lymfatický oběh a uvolňuje napětí. Ke klasické ruční masáži přidávám ještě reflexní masáž obličeje, která následuje po hloubkovém vyčištění pleti. Jejím největším výhodou je prokrvení jednotlivých orgánů.

Cena
50,-

Masáž dekoltu

Na přání zákaznice k masáži obličeje provádím i masáž dekoltu. Jedná se o jemnou relaxační masáž s počátečním uvolněním krční páteře.

Získejte mé služby
za zvýhodněnou cenu

stačí udělat jen maličkost
Sleva
10%

Přiveďte svou kamarádku

Pokud přivedete svého známého, tak máte nárok na slevu ve výši 10% na službu, kterou Váš přítel využil. Podmínkou je přijít ke mně zároveň.

Sleva
5%

Sdílejte na foursquare

Po označení mé provozovny na sociální síti foursquare - tzv. check in here, máte nárok na slevu 5% z celkové ceny využitých služeb.

Sleva
5%

Sdílejte na facebooku

Stačí kliknout na tlačítko „to se mi líbí" tady na webu nebo na fanpage a získejte tak možnost slevy 5% z celkové ceny využitých služeb.